Wakacyjny mix

SONY DSC

Dla mnie wakacje już się skończyły. Te kilka tygodni minęło nam bardzo szybko, ale był to na pewno niezapomniany, a zarazem bardzo intensywny czas spędzony razem. Polskie morze zawsze ładuje moje akumulatory, dzięki temu zawsze  z wielką przyjemnością tam wracam.

Treningi nad morzem spowodowały to, że bardzo poprawiła się moja kondycja. Bieganie po piachu jest bardziej wyczerpujące i na pewno trudniejsze niż po twardej powierzchni, ale świetnie wzmacnia wydolność. Pomimo ćwiczeń i w miarę racjonalnego odżywiania przywiozłam ze sobą dodatkowy balast w postaci +3kg. Także kilka gofrów, innych słodkości, czy jedzenie większych porcji- nie zbyt regularnie spowodowały niestety skutki uboczne:) Dlatego od razu po powrocie miałam dodatkową mobilizacje,  do zwiększenia aktywności fizycznej. Połowy udało się pozbyć, teraz druga część…

Wiem, że wiele osób nie lubi spędzać urlopu nad morzem ze względu na pogodę, która czasami robi psikusa. Ale dla mnie morze i  tak jest piękne, nigdy nie mogę wystarczająco nacieszyć oka. Nam trafiła się piękna pogoda, także tyle ile mogliśmy to korzystaliśmy. W większości aktywnie, bo chyba przy takich brzdącach inaczej się nie da.

Kąpiele w morzu mają też rewelacyjny wpływ na nasze zdrowie. Duża zawartość minerałów zawartych w morskiej wodzie świetnie oczyszczają skórę. Woda poprawia elastyczność skóry, bardzo dobrze ujędrnia, a tym samym odmładza. Po powrocie z urlopu dobrze jest stosować kosmetyki z zawartością soli morskiej, żeby kontynuować „zabiegi”. A Ci, którzy mają tendencję do powstawania żylaków powinni dużo czasu spędzać na spacerowaniu po wodzie morskiej bo to świetnie hartuje i wzmacnia żyły.

Gdybyście szukali ciekawego lokum do zatrzymania się w Krynicy Morskiej to mogę polecić rewelacyjne miejsce, spędzamy tam zawsze każdy wyjazd. Właścicielka apartamentów jest przesympatyczna, dba o każdy szczegół, tak żeby można było poczuć się jak w domu. Mieszkanie są tak urządzone, aby każdy z rodziną, czy też bez mógł wypocząć. Dane kontaktowe http://www.noclegikrynicamorska.pl/  (post nie jest sponsorowany).

Trochę relaksu:

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

 Trochę gimnastyki:

SONY DSC SONY DSC POST9999 ania plaza ket zdjecie MOSTEK

Trochę przyjemności;

POST333 POSTWA plaza SONY DSC SONY DSC

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii beauty, home. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *