Brwi-dobrze dobrane są prawdziwym atutem

brwi 222

Kilka lat temu miałam duży problem z brwiami. Były cienkie, jasne, miały dziwny kształt, twarz nie miała charakteru. Dobrze dobrane brwi nadają buzi wyrazistości, rozświetlają spojrzenie, zmieniają rysy twarzy. Oczy wydają się większe. Nie wyobrażam sobie teraz robienia makijażu bez podkreślenia brwi. Są one jak rama dla obrazu wg mnie najważniejsze.

Na poniższym zdjęciu porównanie moich brwi z 2012r i obecnie-no i ważyłam wtedy troszkę- (ok 20kg) więcej niż teraz:)

brwi 222

Ponad roku temu trafiłam do brow baru- Benefit, (Sephora,- CH Arkadia) tam oddałam się w ręce eksperta Benefit Anny Szczawińskiej- która to doprowadziła moje brwi do porządku:) Dzięki niej jestem wreszcie zadowolona z tego jak one wyglądają. Ania znakomicie zna się na swojej pracy-potrafi świetnie dobrać kształt i kolor brwi do określonego typu urody.

Podczas takiej wizyty, ekspert depiluje brwi za pomocą wosku, robi hennę, przycina nożyczkami, nadaje im odpowiedni kształt. Cały zabieg trwa niecałe 30 minut. Odwiedzam brow bar, co 6-7 tyg.( tak wiem Aniu, ze to trochę za rzadko:)

Na zdjęciu poniżej brwi przed i po zabiegu (od razu po korekcie brwi są dosyć „wyraziste”, ale na drugi dzień wyglądają już bardzo naturalnie).

 blog foto19

 

Od momentu kiedy trafiłam do brow baru benefit już sama nie depiluje brwi. Podkreślam je jedynie za pomocą makijażu. A do tego używam poniższych kosmetyków, które z czystym sumieniem mogę polecić:

mkeup brwi

  1. Benefit, Brow Zings (Zestaw do makjiażu brwi : wosk i cień).
  2. Inglot cień do brwi kolor 568.
  3. Benefit, High Brow (Kredka podkreślająca łuk brwiowy- podnosi i naturalnie rozświetla).
  4. Benefit, Instant Brow Pencil (Kredka do brwi- odcień light)
  5. Szczoteczka do brwi i pędzelek do nakładania cieni.

Także dziewczyny, jeśli nie jesteście zadowolone z wyglądu swoich brwi, to udajcie się do kogoś kto się dobrze na tym zna. Bo ładne brwi to naprawdę prawdziwy atut:)

Ten wpis został opublikowany w kategorii beauty, home. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Brwi-dobrze dobrane są prawdziwym atutem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *