o mnie

8Cześć,
Nazywam sie Ania Beck, mam 30 lat, z wykształcenia jestem ekonomistą, obecnie nie pracuje w zawodzie, a zajmuję równie odpowiedzialne stanowisko home menagera:-)
Pomysł na założenie tego bloga pojawił się po urodzeniu II dziecka, chciałabym pokazać mamom, jak również tym, którzy walczą z dodatkowymi kilogramami, jak się ich pozbyć w zdrowy sposób raz na zawsze.
W trakcie pierwszej ciąży przytyłam 15 kg, w ciągu 6 m-cy po porodzie udało mi się zrzucić 28kg (zawsze mialam kilka, no może kilkanaście dodatkowych kg:-))
Nie było łatwo, ale wszystko jest do zrobienia, trzeba tylko chcieć, wyznaczyć sobie jakiś cel, uwierzyć, że się uda, a wtedy zrealizowanie tego nie bedzie dla was problemem. Także teraz moim celem bedzie pokazanie wam jak gubić kolejne kg, które otrzymałam gratis w trakcie drugiej ciąży (+19 kg).
Dzięki temu blogowi, będziecie mogli na bieżąco śledzić efekty mojego odchudzania. Ćwiczyć będę w domu (nie mam czasu, przy dwójce małych dzieci na dojazdy i treningi w siłowni).
W ćwiczeniach będzie pomagał mi mój mąż – Tomek Beck, który pracuje jako trener w jednym z warszawskich klubów.
Także moi drodzy, kiedy już zdecydujecie się na to żeby zmienić coś w swoim wyglądzie, zróbcie to teraz zmieniając swoje nawyki żywieniowe, a dzięki temu zyskacie lepszą figurę, będziecie bardziej atrakcyjni dla siebie i otoczenia i przede wszystkim zdrowsi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *